Sanal Bilgiler
Sevgili Ziyaretçi Bizi Tercih Ettiğin İçin Teşekkür Ederim ama yinede forumdan faydalabilmek için üye olunuz.Eğer Üyeysen Lütfen Giriş Yap..
Sanal Bilgiler
Sevgili Ziyaretçi Bizi Tercih Ettiğin İçin Teşekkür Ederim ama yinede forumdan faydalabilmek için üye olunuz.Eğer Üyeysen Lütfen Giriş Yap..
Sanal Bilgiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Bilgiler

Dostluk Ve Paylaşımın Vazgeçilmeyen Adresi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör Alımları Başlamıştır Miss_Kral yada KaNKaM123 adlı yoneticilere ö.m atabilirsiniz..
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
KaNKaM123
Avatar legends of the arena (ONLİNE) Vote_lcapAvatar legends of the arena (ONLİNE) Voting_barAvatar legends of the arena (ONLİNE) Vote_rcap 
DaNGeR
Avatar legends of the arena (ONLİNE) Vote_lcapAvatar legends of the arena (ONLİNE) Voting_barAvatar legends of the arena (ONLİNE) Vote_rcap 
neoxia
alicem60
ozenc86
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 15 kişi Çarş. Mart 01, 2023 4:45 pm tarihinde online oldu.

Avatar legends of the arena (ONLİNE)

YazarMesaj
KaNKaM123
єη кяαℓ α∂мιηℓєя
єη кяαℓ α∂мιηℓєя
KaNKaM123

İş/Hobiler : MSN_Smackdown
Lakap : KaNKaM123

Avatar legends of the arena (ONLİNE) Empty
MesajKonu: Avatar legends of the arena (ONLİNE)   Avatar legends of the arena (ONLİNE) Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:52 pm

Oyundan biraz bahsedeyim.Öncelikli yukarıda verdiğim siteden avatarı pc nize kuruorsunuz daha sonra www.nick.com adlı siteye üye oluyorursunuz.Bu üyelik zite otomatik olarak avatarın üyeliini veriyor.Üye olurken e mail adresi gerekli değildir.Şimdi oyunumua çift tıklıyoruz önümüze login sayfası çıkınca logine tıklıyoruz ve nick.com dan aldığımız kullanıcı adını ve şifreyi o boşluklara yazıp submits diyoruz.Şimdi oyunumuza girdik orada siyah bir adam görünecek onun yanında bir custamize işareti war ona tıklıyoruz ve hangi ulusu seçeceksek(ateşsutoprakhava)onu buluyoruz ve son ayarlamalarıda yapıtoruz ve acceptep e basıyoruz(Notyuna girerken login dediğimizde 2 şık karşınıza gelir biri training lwl kasmak için girilen bölüm diğeri play online online oynamak için girilen bölüm.Oyun bir arena oyunudur)Karakterimiz oluştu.Şimdi orada özellikler war o zellikleri dağıtıp save diyoruz.sonra orada bir bendinfg tuşu ve birde bending in yanında itemlerimizi görmek içinki yer war.Bendingden istediğiniz bükücü skillerini 4 kutunuza yerleştirip save diyoruz.play in yanında bir store war ordana para toplayıp item alabiliriz oradanda playa basıp oynuyoruz.(oyunda max lwl 50 dir)Ha birde secret code bölümü war o bölüme eğer oyunda kod çıkarsa yazarsınız ve aanzukotoph veya katara çıkabilir eğer ben bu kişilerle oynamak istiyorum derseniz ben o kodeleride buldum.Adamınızı kurub kodu yazın orada seleck karakter bölümü çıkacak o bölümden adamlarınıza bakabilirsiniz.şimdi şifreleri yazayım

Aang için:seventh chakra
Toph için:aaaal bending
Katara içinainted lady
Zuko için:breath of fire

i yazmanız yeterli oyun bukadar size birkaç resim koyayım

ImageShack - Image Hosting :: avatarlt0.jpg

ImageShack - Image Hosting :: avatarmp200812311430553ml5.png
eğer secret kodesiz girerseniz karakterinizin tipi böyle olur(yukarıdaki link)

ImageShack - Image Hosting :: avatarmp200812311431218gz9.png

ImageShack - Image Hosting :: avatarmp200812311431300kd6.png

Eğer beyendiyseniz +rep pls
http://sanalbilgiler.eniyiforum.org

Avatar legends of the arena (ONLİNE)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BâyLâr Icîn Ho$ Âvâtâr`S... (:
» Avatar , İmza İcin Yeni ResimLer (BaYaN)